Polki w Korei na YouTubie!


Za miesiąc nasz blog skończy roczek! Niesamowite, że czas tak szybko zleciał. Po pierwsze, chciałyśmy Wam wszystkim podziękować za liczne odwiedziny bloga oraz za liczne komentarze i wiadomości. Blog będzie rozwijał się dalej (mamy nadzieję, że uda nam się pisać więcej), ale mamy dla Was również inną niespodziankę. Polki w Korei zaczynają kanał na Youtubie!

Nasz któtki filmik możecie już oglądać tutaj:
Kim są Polki w Korei?

Prowadzenie kanału na Youtubie już od jakiegoś czasu chodziło nam po głowie i w końcu postanowiłyśmy spróbować swoich sił także i tutaj. Powoli uczymy się co i jak, także mamy nadzieję, że będziecie dla nas wyrozumiali. Filmiki zamierzamy kręcić raz w tygodniu (postaramy się trzymać tego planu), a publikować je będziemy prawdopodobnie co niedzielę. Jednak jak to wyjdzie w praktyce, to się dopiero okaże ;)

Co bedziemy nagrywać? Wszystko, co dotyczy życia w Korei! Z dnia na dzień robi się cieplej, także mamy w planach sporo kręcenia na zewnątrz. Jeśli jest coś co koniecznie chcielibyście zobaczyć, piszcie w komentarzach!

Pozostaje nam tylko serdecznie Was zaprosić na nasz kanał "Polki w Korei" ;) Jeśli macie pytania dotyczące naszego nowego przedsięwzięcia, z chęcia na wszystkie odpowiemy!


Komentarze

Popular Posts